Novinky  
10/20/2006
Na festivalu Midsummer predstavila mladá zpevacka výsledek své spolupráce se svédskou kosmetickou znackou Oriflame.
 
  .................................................. svédskou  
 
10/20/2006
V rámci letního festivalu Midsummer, který probehl o víkendu v Brne, predstavila Ewa Farna svou vlastní vuni Oriflame Rock Angel.

................................................. svédskou

 
Kosmetický koutek
 

Vase plet si zaslouzí mimorádnou péci. Oriflame vyhoví vsem vasim potrebám a nabídne vám ten správný prípravek péce o plet s ohledem na vek a typ pleti. Díky spojení kvalitních prírodních surovin a moderních postupu vám Oriflame nabízí osvedcená a úcinná resení pro kazdodenní nároky vasí pleti.

mibiomi-patches.eu/
Get slim fast!
https://mibiomi-patches.eu/hu/

At uz je vase plet jakéhokoli veku ci typu, Oriflame pro vás má moderní radu výrobku péce o plet vycházející ze spojení moudrosti prírody a toho nejlepsího z vedy. Oriflame výrobky péce o plet, které byly vyvinuty a testovány v nasem Výzkumném centru péce o plet v Irsku, nabízí prokázaná, efektivní resení pro kazdodenní potreby vasí pleti.


eríme v krásu, jak ji stvorila príroda

Ríci, ze kazdá zena je krásná, muze nekomu znít jako klisé. My ale denne vidíme zeny krásnet díky Oriflame a víme, ze tato stará fráze je pravdivá. Nebo mozná jinak, kazdý clovek je svým zpusobem krásný. Tahle pozmenená veticka znamená, ze kazdý z nás nejdrív musí najít kvality sám v sobe a naucit se je vyzdvihnout.

Kosmetika nestojí na zacátku, ale na konci tohoto procesu, je jakousi tresnickou na dorte. Presto si troufáme tvrdit, ze s Oriflame je to jinak. Oriflame totiz muze stát na zacátku cesty k nalezení sebe sama. Muze být presne tou výzvou, kterou Vám dosud nikdo nedal a proto jste o sobe nevedeli, ze máte talent nebo schopnosti, za které si Vás budou vázit ostatní i Vy sami. Díky Oriflame vidíme nejen zeny upravenejsí, ale skutecne krásnejsí od prírody.


Jaký typ pleti máte?
‘’

Svezí a správne vycistená plet - to je první krok na ceste k prirozené kráse. S výberem toho nejlepsího pomocníka vám pomuze nás dotazník. Urcete svuj typ pleti a zvolte resení na mír

 

  • a) S lehce broskvovým nádechem, hladká, zdravý barevný tón, bez podrázdených míst, spíse matnáM
  • b) Bledá, hrubsí, se zvetsenými póry, komedomy, lesklá T-zóna
  • c) Naruzovelá, krehká, málo pruzná, suchá, viditelné cévky nebo zilky
  Copyright © 2006. zmente svuj zivot s Oriflame