Novinky  
10/20/2006
Na festivalu Midsummer predstavila mladá zpevacka výsledek své spolupráce se svédskou kosmetickou znackou Oriflame.
 
  .................................................. svédskou  
 
10/20/2006
V rámci letního festivalu Midsummer, který probehl o víkendu v Brne, predstavila Ewa Farna svou vlastní vuni Oriflame Rock Angel.
................................................. svédskou
 
Výrobky Oriflame
 

Vycházíme z více nez 40 let tradice péce o plet a odborných poznatku z oblasti kosmetiky, v níz snoubíme moudrost prírody s nejmodernejsí vedou, abychom nasim zákazníkum mohli dodávat kvalitní produktové rady - v pestré palete dostupných výrobku, z nichz vsechny:

  • Zarucují úcinnost a kvalitu
  • Obsahují prísady té nejvyssí cistoty a jsou vyrobeny v souladu s prísnými výrobními postupy
  • Splnují vysoké etické standardy a nárocné ekologické normy

Perle Bleue – omlazující síla

Oriflame staví na více nez 40 letech zkuseností ve vývoji a výrobe kosmetických výrobku, v nichz snoubí ty nejkvalitnejsí prírodní prísady s nejmodernejsími poznatky vedeckého výzkumu. Tyto zkusenosti a vedomosti jsou v Oriflame soustredeny na dvou místech, v irském Dublinu a ve svédském Stockholmu.

Jako celek zamestnává Oriflame centrum pro výzkum a vývoj více nez sto vedcu a technických odborníku z mnoha oblastí jako jsou napríklad formulace slození jednotlivých výrobku, výzkum pleti, klinické testování, procesní vývoj, obalová technologie, mikrobiologie, toxikologie, ekologie, patentové právo a mezinárodní spotrebitelské normy.

Centrum v Dublinu se soustredí predevsím na vývoj nových výrobku. Nasi odborníci vytvárí a klinicky testují vysoce úcinná slození výrobku a zároven pracují na technickém zajistení v oblasti mezinárodních registrací, záruky bezpecnosti výrobku a procesu prevedení hotového produktu do výroby ve velkém. Takové projekty jsou krátkodobé az strednedobé (1 az 3 roky) a umoznují nám v oblasti péce o plet, dekorativní kosmetiky, vuni ci péce o telo vyvíjet neustále nové a stále modernejsí výrobky.

Vývoj výrobku

Oriflame Cosmetics nabízí v kazdém katalogovém období 900 kosmetických výrobku, z nichz více nez tretinu tvorí novinky. Kazdý výrobek je dukladne testován v Oriflame laboratorích, kde je overována jeho optimální bezpecnost, úcinnost a kvalita. Zádný Oriflame výrobek nebyl nikdy testován na zvíratech.

http://www.fitness-shop.lt/bioveliss-tabs/


Výrobky, které neskodí zváratum

Nepouzíváme zádné prísady, které by se získávaly z mrtvých zivocichu nebo jejichz získávání by jakákoli zvírata poskozovalo. Jediné prísady zivocisného puvodu, které v nasich výrobcích pouzíváme, jsou napríklad mléko, med, lanolin ci vcelí vosk, pri jejichz získávání nehrozí zvíratum zádná újma ani utrpení.

Ani v nasich doplncích nepouzíváme materiály zivocisného puvodu, jejichz získávání by pro zvírata prestavovalo jakoukoli újmu, nepouzíváme tedy napríklad kuzi, kozesiny ani perí zvírat chovaných primárne práve pro tyto úcely (napr. norci, králíci ci hadi). Pokud nase doplnky vyuzívají napríklad zvírecí srst, jedná se o srst setrne ostríhanou z zivých zvírat.


Prehled vsech výrobku Oriflame


  Copyright © 2006. zmente svuj zivot s Oriflame